„Barcelona“ prieš „Espanyol“: Coutinho debiutuoja Rey taurės ketvirtfinalyje

Coutinho pakeitė Andresą Iniesta 69-ąją „Barca“ taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynių prieš „Espanyol“ rungtynių minutę ir padėjo naujiems darbdaviams žengti į priekį rezultatu 2: 1.

Brazilijos rinktinės žaidėjas prie „Barca“ prisijungė šio mėnesio pradžioje iš „Liverpool“ susitarimo, kuris gali siekti 142 milijonus svarų sterlingų, tačiau šlaunies trauma jam neleido debiutuoti iki ketvirtadienio vakaro.

Coutinho prisipažino, kad prieš susitikus su „Espanyol“ - klubu, su kuriuo 2012 m. Turėjo paskolą, jį ištiko nervų priepuolis, tačiau sakė, kad jo kolegų ir gerbėjų reakcija padėjo jį nuraminti.

Oficialioje Barselonos svetainėje jis sakė: „Man tai puiki naktis, ypatinga naktis.

„Tai mano pirmosios minutės šiame klube, ir aš esu labai laimingas, sujaudintas.

„Priėmimas iš gerbėjų ir žaidėjų paliko mane laimingą. Buvau šiek tiek sunerimęs, nervingas, tačiau tai, kaip jie mane priėmė, paliko mane labai ramią “.

Philippe'as Coutinho debiutavo „Barcelona“ prieš „Espanyol“ - geriausios nuotraukos

Ketvirtadienis, 2018 m. Sausio 25 d

Philippe Coutinho ilgai lauktas debiutas „Barcelona“ komandoje prieš „Espanyol“ taurėje

Paleisti skaidrių demonstraciją PhilippeAFP/„Getty Images“ 1 iš 11

Philippe'as Coutinho pagaliau debiutavo „Barcelona“ prieš „Espanyol“ taurėje

Pirmojo kėlinio Luiso Suarezo ir Lionelio Messi įvarčiai „Nou Camp“ padėjo turėtojams „Barca“ per pirmąjį mačą panaikinti 1: 0 deficitą ir per paskutines keturias prisijungti prie „Valencia“, „Sevilla“ ir „Leganes“.

Coutinho pridūrė: „Tai ypatinga naktis ir mums pavyko laimėti žaidimą, o tai yra svarbiausia.

„Kaip ir tikėjotės, tai buvo sunkus žaidimas prieš komandą, kuri žaidė gerai. Manau, kad nuo pirmojo kėlinio mes gerai kontroliavome žaidimą ir nusipelnėme laimėti “.

„Barca“ vidurio puolėjas Sergio Busquetsas taip pat manė, kad jo komanda visiškai nusipelnė vietos pusfinalyje, ir tuo metu šaudė į savo derbio varžovus.

PhilippeGETTY

Philippe'as Coutinho pirmą kartą pasirodė Barselonoje

„Espanyol“ nutraukė „Barca“ pralaimėtą 29 rungtynių pralaimėjimą valdant Ernesto Valverde, kai Oskaras Melendo 88 minutės smūgiu laimėjo pirmąsias rungtynes ​​1: 0.

Tai buvo žymus žygdarbis nepasiekusiems, tačiau Busquetsas jautė, kad jų reakcija į pergalę buvo šiek tiek didesnė.

Jis sakė „Sport“: „Jie šventė taip, lyg laimėtų pirmąjį etapą, bet tie ryšiai trunka 180 minučių ir mes parodėme, kad esame daug geresni“.

Jis pridūrė: „Tai konkursas, kurį pastaraisiais metais daug laimėjome. Aišku, kad sezone yra prioritetų, tačiau taurė yra svarbi ir mes kovosime, kad patektume į finalą.

„Mes gerai kontroliavome žaidimą, nors žinojome, kad vienas įvartis gali viską apsunkinti“.