„IPL 2018“ lentelė: „Sunrisers Hyderabad“ užima pirmąją vietą, kai Čenajus iškovoja trečiąjį IPL titulą

Keturios geriausios finišavusios po 14 rungtynių pateks į atkrintamąsias varžybas, kuriose pirmas ir antras vietas užėmusios komandos turi pranašumą, nes gali pralaimėti vieną partiją ir vis tiek patekti į finalą.

Ir būtent tai Mumbajaus indėnai padarė pernai.

Užkopęs į lentelės viršūnę vos keturiais pralaimėjimais, Mumbajus namuose buvo įveiktas „Rising Pune Supergiants“ 20 važiavimų.

Tačiau jie atšoko, kad šešiais įvarčiais įveiktų „Kolkata Knight Riders“ ir laimėtų jaudinančias revanšines rungtynes ​​prieš Punę, triumfavę vienišame bėgime finale.

Taigi kas eis jų pėdomis ir keliaus į finalą? „Express Sport“ atneša visus naujausius Indijos „Premier“ lygos rezultatus ir taškus.

IPL 2018 lentelė

IPL 2018 lentelė (Nuotrauka: IPL)

IPL 2018 rezultatai

Mumbajaus indėnai prieš Čenajaus „Super Kings“ - „Super Kings“ laimėjo 1 vartu

„Kings XI Punjab“ prieš Delio „Daredevils“ - „Kings XI“ laimėjo 6 smūgiais

Kolkata Knight Riders vs Royal Challengers Bangalore - Knight Riders laimėjo keturiais varteliais

„Sunrisers Hyderabad“ - „Rajasthan Royals“ - „Sunrisers Hyderabad“ laimėjo devyniais smūgiais

Chennai Super Kings vs Kolkata Knight Riders - Chennai Super Kings laimėjo penkiais smūgiais

„IPL 2018“ atlyginimai: kuris kriketo žaidėjas uždirba daugiausiai šių metų turnyre?

Šeštadienis, 2018 m. Balandžio 7 d

Paleisti skaidrių demonstraciją Bhuvneshwar KumarAFP/„Getty Images“ 1 iš 9

Bhuvneshwar Kumar („Sunrisers Hyderabad“) - 1,3 mln

„Rajasthan Royals“ - „Delhi Daredevils“ - Radžastano „Royals“ laimėjo 10 bėgimų (DLS metodas)

„Sunrisers Hyderabad“ prieš Mumbajaus indėnus - „Sunrisers Hyderabad“ laimėjo 1 vartu

„Royal Challengers Bangalore“ - „Kings XI Punjab“ - „Royal Challengers Bangalore“ laimėjo 4 smūgiais

Mumbajaus indėnai prieš Delio „Daredevils“ - Delio „Daredevils“ laimėjo 7 smūgiais

Kolkata Knight Riders vs Sun Risers Hyderabad - Sun Risers Hyderabad laimėjo 5 vartai

„Royal Challengers Bangalore“ - „Rajasthan Royals“ - „Rajasthan Royals“ laimėjo 19 bėgimų

„Kings XI Punjab“ - „Chennai Supers Kings“ - „Kings XI Punjab“ laimėjo 4 važiavimais

Kolkata Knight Riders vs Delhi Daredevils - Kolkata Knight Riders laimėjo 71 bėgimu

Mumbajaus indėnai prieš „Royal Challengers Bangalore“ - Mumbajaus indėnai laimėjo 46 bėgimais

Kolkata Knight Riders vs Rajasthan Royals - Kolkata Knight Riders laimėjo 7 vartais

„Kings XI Punjab“ prieš „Sunrisers Hyderabad“ - „Kings XI Punjab“ laimėjo 15 bėgimų

„Chennai Super Kings“ - „Rajasthan Royals“ - „Chennai Super Kings“ laimėjo 64 bėgimais

„Kolkata Knight Riders“ prieš „Kings XI Punjab“ - „Kings XI Punjab“ laimėjo 9 smūgiais (DLS metodas)

Delis „Daredevils“ - „Royal Challengers Bangalore“ - „Royal Challengers Bangalore“ laimėjo 6 smūgiais

„Sunrisers Hyderabad“ - „Chennai Super Kings“ - „Chennai Super Kings“ laimėjo 4 važiavimais

Radžastano „Royals“ prieš Mumbajaus „Indians“ - Radžastano „Royals“ laimėjo 3 smūgiais

Delis „Daredevils“ - „Kings XI Punjab“ - „Kings XI Punjab“ laimėjo 4 važiavimais

Mumbajaus „Indians“ - „Sunrisers Hyderabad“ - „Sunrisers Hyderabad“ laimėjo 31 važiavimu

„Royal Challengers Bangalore“ - „Chennai Super Kings“ - „Chennai Super Kings“ laimėjo 5 smūgiais

„Sunrisers Hyderabad“ - „Kings XI Punjab“ - „Sunrisers Hyderabad“ laimėjo 13 bėgimų

Delhi Daredevils prieš Kolkata Knight Riders - Dehli Daredevil laimėjo 55 bėgimais

„Chennai Super Kings“ prieš Mumbajų - Mumbajus laimėjo 8 smūgiais

„Rajasthan Royals“ - „Sunrisers Hyderabad“ - „Sunrisers Hyderabad“ laimėjo 11 bėgimų

RCB prieš Kolkata Knight Riders - Kolkata Knight Riders laimėjo 6 smūgiais

„Chennai Super Kings“ prieš Delio „Daredevils“ - „Chennai Super Kings“ laimėjo 13 bėgimų

„Royal Challengers Bangalore“ prieš Mumbajaus „Indians“ - „Royal Challengers Bangalore“ laimėjo 14 bėgimų

Delio „Daredevils“ - „Rajasthan Royals“ - Delio „Daredevils“ laimėjo 4 melodijomis (DL metodas)

Kolkata Knight Riders prieš Chennai Super Kings - Kolkata Knight Riders laimėjo 6 važiavimais

„Kings XI Punjab“ prieš Mumbajaus indėnus - Mumbajaus indėnai laimėjo 6 smūgiais

„Chennai Super Kings“ - „Royal Challengers Bangalore“ - „Chennai Super Kings“ laimėjo 6 smūgiais

„Sunrisers Hyderabad“ - Delio „Daredevils“ - „Sunrisers Hyderabad“ laimėjo 7 sav.

Mumbajaus „Indians“ prieš „Kolkata Knight Riders“ - Mumbajaus indėnai laimėjo 13 bėgimų

„Kings XI Punjab“ - „Rajasthan Royals“ - „Kings XI Punjab“ laimėjo 6 sav.

„Sunrisers Hyderabad“ - „Royal Challengers Bangalore“ - „Sunrisers Hyderabad“ laimėjo 5 bėgimais

„Delhi Daredevils“ prieš „Sunrisers Hyderabad“ - „Sunrisers Hyderabad“ laimėjo 9 vartai

Rajasthan Royals prieš Chennai Super Kings - Radžastano Royals laimėjo 4 smūgiais

„Kings XI Punjab“ prieš „Kolkata Knight Riders“ - „Kolkata Knight Riders“ laimėjo 31 važiavimu

„Royal Challengers Bangalore“ - „Delhi Daredevils“ - „Royal Challengers Bangalore“ laimėjo 5 smūgiais

„Chennai Super Kings“ prieš „Sunrisers Hyderabad“ - „Chennai Super Kings“ laimėjo 8 smūgiais

Mumbajaus „Indians“ - „Rajasthan Royals“ - Radžastano „Royals“ laimėjo 7 smūgiais

„Kings XI Punjab“ - „Royal Challengers Bangalore“ - „Royal Challengers Bangalore“ laimėjo 10 vartų

„Kolkata Knight Riders“ prieš „Rajasthan Royals“ - „Kolkata Knight Riders“ laimėjo 6 vartai

Mumbajaus indėnai prieš „Kings XI Punjab“ - Mumbajaus indėnai laimėjo 3 važiavimais

„Royal Challengers Bangalore“ prieš „Sunrisers Hyderabad“ - „Royal Challengers Bangalore“ laimėjo 14 bėgimų

Delio „Daredevils“ - „Chennai Super Kings“ - Delio „Daredevils“ laimėjo 34 bėgimais

Rajasthan Royals prieš Royal Challengers Bangalore - Radžastano Royals laimėjo 30 bėgimų

„Sunrisers Hyderabad“ - „Kolkata Knight Riders“ - „Kolkata Knight Riders“ laimėjo 5 vartai

Delio „Daredevils“ - Mumbajaus „Indians“ - Delio „Daredevils“ laimėjo 11 bėgimų

„Chennai Super Kings“ prieš „Kings XI Punjab“ - „Chennai Super Kings“ laimėjo 5 smūgiais

„Sunrisers Hyderabad“ - „Chennai Super Kings“ - „Chennai Super Kings“ laimėjo 2 smūgiais

Kolkata Knight Riders vs Rajasthan Royals - Kolkata Knight Riders laimėjo 25 bėgimais

„Sunrisers Hyderabad“ - „Kolkata Knight Riders“ - „Sunrisers Hyderabad“ laimėjo 14 bėgimų