„Newcastle“ žvaigždė Allanas Saint-Maximinas užsiminė, kad pasitrauktų iš klubo, jei Magpies iškristų

24-erių futbolininkas jau viršijo savo ankstesnius geriausius tris „Premier“ lygos sezono įvarčius – dabartinėje kampanijoje įmušė penkis.

Tačiau Saint-Maximinas dabar atskleidė, kad prieš nuspręsdamas dėl savo ateities klube palauks, kas nutiks šį sezoną.

„Aš tikrai labai myliu klubą ir tikrai myliu rėmėjus už viską, ką jie man duoda, bet visada turi pasirinkti savo svajonę ir tai, ką nori pasiekti“, – sakė Saint-Maxminas.

„Jei man pavyks įgyvendinti savo svajonę ir tikslą Niukasle, tikrai liksiu, bet jei nepavyks, reikia pagalvoti ir apie save, tad pamatysime po šio sezono, kas nutiks.

TIK Į:

Allanas Saint-Maximinas

Allanas Saint-Maximinas šį sezoną „Premier“ lygoje pelnė penkis įvarčius (Nuotrauka: GETTY)

Saint-Maximinas prisijungė prie Newcastle 2019 metais iš „Ligue 1“ komandos „Nice“ ir tapo pagrindiniu klubo starto XI atrama.

„Newcastle“ šiuo metu pavojingai slepiasi 18-oje „Premier“ lygos lentelėje, tačiau pamažu pradeda keisti savo likimus, vadovaujant naujajam bosui Eddie Howe.

Paskutinėse rungtynėse prieš žiemos pertrauką „Newcastle“ iškovojo pergalę 1:0 išvykoje prieš Marcelo Bielsos „Leeds“, nes Jonjo Shelvey atliko baudos smūgį 75 minutę.

Dėl šio rezultato „Magpies“ atsilieka tik vienu tašku nuo Deano Smitho „Norwich“ ekipos, kuri yra 17-oje vietoje, o varžovai iškritę į iškritimą.

Iškovoti „Topflight“ titulai

Iškovoti „Topflight“ titulai (Nuotrauka: „Reach PLC“)

Pergalė buvo pasiekta po lygiųjų 1:1 su „Watford“ išvykoje prieš „Leeds“ ir tašką prieš Ralfo Rangnicko „Manchester United“ rungtynėse prieš tai.

Saint-Maximinas įmušė įvartį abiejose varžybose, o krašto puolėjas iš „Premier“ lygos žiemos pertraukos norės grįžti panašiai įmušdamas įvarčius.

„Magpies“ šį mėnesį į savo gretas jau įtraukė Kieraną Trippier ir Chrisą Woodą, o kiti atvykėliai turėtų sekti jų pavyzdžiu.

Anot , klubas artėja prie trigubo smūgio, kol kitos savaitės pradžioje perėjimų langas uždarys duris iki vasaros.

Šventasis Maksiminas

Saint-Maximin buvo vienas išskirtinių Niukaslo šio sezono atlikėjų (Nuotrauka: GETTY)

Pranešama, kad „Arsenal“ puolėjas Eddie Nketiah, „Brighton“ gynėjas Danas Burnas ir „Lyon“ saugas Bruno Guimaraesas yra beveik baigę persikėlimą į St. James Parką.

Pirmosiose rungtynėse po žiemos pertraukos „Newcastle“ vasario 8 d. žais su „Everton“.